Soul Body Fusion to proces połączenia duszy, Twojego Wyższego Ja z ciałem fizycznym tak, aby ich częstotliwości zestroiły się.

Masz uczucie, że tu nie pasujesz, poczucie braku przynależności, swojego miejsca na Ziemi? Odczuwasz wewnętrzny niepokój, rozdrażnienie, rozbicie, przewlekle obniżony nastrój lub miewasz problemy ze snem?

Wszelkie trudności, niepowodzenia i stres i choroby również potrafią odsunąć duszę dalej od ciała. Dlatego właśnie potrzebujesz mocnego ugruntowania się tu i teraz, powrotu do równowagi, a cała reszta poprawi się efektem domina, wystarczy energii to umożliwić poprzez otwarcie się na jej działanie.

Właśnie to zapewnia SBF.

Sesje SBF wykonuję zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie – dla energii nie ma granic.

2 odpowiedzi na „Soul Body Fusion co to jest”

  1. […] Soul Body Fusion – proces połączenia duszy z ciałem. Masz uczucie, że tu nie pasujesz, poczucie braku przynależności, swojego miejsca na Ziemi? Odczuwasz wewnętrzny niepokój, rozdrażnienie, rozbicie, przewlekle obniżony nastrój lub miewasz problemy ze snem? Potrzebujesz mocnego ugruntowania się tu i teraz. Właśnie to zapewnia SBF. […]

  2. […] Soul Body Fusion – proces połączenia duszy z ciałem. Masz uczucie, że tu nie pasujesz, poczucie braku przynależności, swojego miejsca na Ziemi? Odczuwasz wewnętrzny niepokój, rozdrażnienie, rozbicie, przewlekle obniżony nastrój lub miewasz problemy ze snem? Potrzebujesz mocnego ugruntowania się tu i teraz. Właśnie to zapewnia SBF. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *