Techniki ochronne to procesy mające na celu oczyszczenie ciała fizycznego klienta oraz wszystkich jego ciał subtelnych (m.in. aury) z rozmaitych pasożytów energetycznych, do których zaliczyć można uroki, klątwy, byty energetyczne, implanty energetyczne, również łamanie haków parapsychicznych. Odprowadzanie duszy do światła i oczyszczanie miejsc, przedmiotów, budynków z negatywnej energii (praktyki znane jako egzorcyzmy).

Ważne: nie przepędzam tych energii jak np. księża w stylu spadaj skąd przyszłaś duszo nieczysta i tyle. Bo one są wtedy jeszcze bardziej nieszczęśliwe, przepełnione złością i zagubione i nadal zostawione same sobie. Działam z pozycji energii bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego co jest lokalizując, wyciągając, a następnie odsyłając ją do światła Stwórcy, gdzie zostanie przemieniona w energię bezwarunkowej miłości i będzie bezpieczna.

Procesy mogę wykonać zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie – dla energii nie ma granic.

Jedna odpowiedź do „Techniki Ochronne co to jest”

  1. […] Techniki ochronne – procesy mające na celu oczyszczenie ciała fizycznego klienta oraz wszystkich jego ciał subtelnych (m.in. aury) z rozmaitych pasożytów energetycznych, do których zaliczyć można uroki, klątwy, byty energetyczne, implanty energetyczne, również łamanie haków parapsychicznych. Odprowadzanie duszy do światła i oczyszczanie miejsc, przedmiotów, budynków z negatywnej energii (praktyki znane jako egzorcyzmy). […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *