Choroby w okresie świątecznym totalna biologia psychobiologia

choroby w okresie świątecznym

Dlaczego chorujesz w okresie świąt?

👉🏻Choroby, katar, kaszel, ból ucha, zatok, powiększone migdałki w okresie świątecznym to nic innego jak uwalnianie przez ciało skumulowanych emocji.

👉🏻Spotykasz się z kimś pod presją robiąc dobrą minę do złej gry, robisz coś wbrew sobie, słuchasz o czymś o czym nie masz ochoty słuchać, mówisz coś czego mówić nie chcesz. Ktoś w towarzystwie się kłóci, wbija szpile komuś innemu, a Ty jedynie obserwujesz, ale Cię to dotyka – zwykle dzieci są w roli obserwatorów.
👉🏻To wszystko ma wpływ na Ciebie i Twoje zdrowie oraz to jak czuje się Twoje dziecko.

✅Praca z emocjami jest ważna. Często pomijana.
🤷🏼‍♀️To, że weźmiesz lekarstwa np. na ból gardła oznacza tylko tyle, że objawy tego miną. Ale to nadal będzie powracać jak bumerang do czasu, aż uwolnisz i przepracujesz wszystkie emocje, które są za to odpowiedzialne.

W terapii holistycznej, która może uwzględniać psychobiologię, totalną biologię, theta healing, hipnozę, a nawet metody takie jak soul body fusion, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę z traumą, przepływ kundalini i techniki ochronne uwzględniające oczyszczanie energetyczne możesz w prosty sposób uwolnić się od tej dolegliwości eliminując nie tylko objawy, ale też jej przyczyny!✅

Na tym właśnie polega uzdrawianie holistyczne, które związane jest z przebudzeniem i wzrostem świadomości, rozwojem, uzdrawianiem duchowym!🧚🏻‍♀️✨

ZAOBSERWUJ MNIE PO WIĘCEJ!💕

______________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *