Twoje komentarze mogą wywołać u kogoś myśli samobójcze

terapia holistyczna, terapia, psychobiologia, totalna biologia, theta healing, uzdrawianie holistyczne, uzdrawianie duchowe, terapeutka, przebudzenie, terapia zdalna, hipnoza, duchowość, świadomość

✅Twoje komentarze mogą doprowadzić do czyjegoś samobójstwa lub myśli samobójczych!

👉🏻Gdy mówisz komuś, że jest beznadziejny szczególnie, gdy jest dzieckiem, które wierzy w to co mówią dorośli i traktuje ich jak autorytet.
👉🏻Gdy podczas przerw w szkole wyzywasz koleżankę, która dostała się do tej samej szkoły co Ty od k**w i debilek, następnie przestając się do niej odzywać zamiast się wspólnie cieszyć i wspierać.
👉🏻Gdy mówisz synowej, że cokolwiek nie zrobi i bez względu na to jak bardzo się stara i tak jest najgorsza, obrażasz się ciągle o to, że ma prawo do własnych decyzji i życia, oskarżasz o coś co w 100% przypadków jest 100% fałszem, ale to Ty wiesz lepiej.
👉🏻Gdy mówisz synowej, że jest psychiczna i jest złą matką, bo nie robi tego, czego Ty oczekujesz.
👉🏻Gdy mówisz córce, że jest złą matką, córką, żoną i człowiekiem w ogóle, bo ma odwagę żyć po swojemu, niezależnie i szczęśliwie, spełniając się w 100% bez obawy o to co powiedzą lub pomyślą inni i tego samego ucząc swoje dzieci.

✅Twoja krytyka i kąśliwe komentarze są odbiciem Twoich własnych nieprzepracowanych traum.
✅Nigdy nie wiesz czy trafisz na kogoś silnego psychicznie.
✅Ktoś po jednej takiej uwadze może się załamać i nieść te emocje w sobie przez resztę życia. Ktoś inny ucierpi dopiero po kilkudziesięciu razach.
✅Bądź jednak pewny, że zawsze to co dajesz innym wróci do Ciebie, czy to w postaci samotności, frustracji, choroby, wyrzutów sumienia, a może po prostu obrzydzenia do siebie samego za takie gnojenie, za każdym razem gdy spojrzysz w lustro.

💕Miłość jest najsilniejszą energią. A miłość to akceptacja i wolność bez względu na wygląd, wartości.

👉🏻Hejt to przemoc psychiczna i ma różne oblicza.

🤷🏼‍♀️Co by się stało, gdyby ta osoba uwierzyła w to wszystko co jej wmawiałeś człowieku i nie poprzestałaby tylko na myślach?

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ ZDALNĄ LUB STACJONARNĄ UZDRAWIANIA HOLISTYCZNEGO WE WROCŁAWIU!

__________________________________________

terapia holistyczna, terapia, psychobiologia, totalna biologia, theta healing, uzdrawianie holistyczne, uzdrawianie duchowe, terapeutka, przebudzenie, terapia zdalna, hipnoza, duchowość, świadomość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *