Proces i metody, z których korzystam w swojej praktyce

Nie ma przypadków, dlatego tutaj jesteś.

Dzięki mnogości rozmaitych technik, które praktykuję jestem w stanie do każdej osoby, która się do mnie zgłasza dostosować najlepsze z nich polegając na swojej wiedzy, intuicji i informacji odbieranych z pola morficznego.

JAK WYGLĄDA SPOTKANIE

Każdą sesję dostosowuję indywidualnie do Twoich aktualnych potrzeb. Na początku po wysłuchaniu Cię z reguły robię skan Twoich ciał, podczas którego sprawdzam gdzie zlokalizowane są blokady, zabrudzenia energetyczne, ewentualne implanty i podczepy. Usuwam wszelkie negatywne skutki promieniowania, oczyszczam ciało fizyczne i ciała energetyczne. Zamykam aurę, uziemiam, wprowadzam równowagę energetyczną oraz równoważę poziom hormonów serotoniny, noradrenaliny i pozostałych. Następnie praca opiera się na usuwaniu konkretnych programów z podświadomości będąc na falach theta i zastępowaniu ich programami pożądanymi, w tym celu korzystam z metod pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy z traumą. Mogę wtedy również przeprowadzić dla Ciebie sesję shaking’u w celu uwolnienia traum zlokalizowanych głęboko w Twoim ciele (przynosi to głęboką ulgę ciału fizycznemu), poprowadzić Cię przez proces tzw. pieśni serca, czy towarzyszyć Ci w spotkaniu z Twoim wewnętrznym dzieckiem. Jeśli na poziomie energetycznym będziesz gotowa/gotowy pomogę Ci wejść w proces aktywacji kundalini, tzw. orgazm energetyczny, polegający na otworzeniu i zrównoważeniu wszystkich czakr, a następnie przeprowadzeniu przez nie potężnej masy energii, którą Twoje ciało skumuluje dla siebie. Uświadomię Ci również skąd wzięła się Twoja ewentualna choroba, dolegliwość, problem, a także pomogę Ci zrozumieć dlaczego dotknęła akurat Ciebie w konkretnym miejscu i momencie i co dzięki temu zyskujesz. Dam Ci także narzędzia do pracy z własnym dzieckiem. Wszystko to korzystając z bezmiaru energii bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego co jest. 

Przywołanie Twojej bratniej duszy, rozmowa z wybraną duszą lub aniołem również jest możliwa podczas sesji. Każdy z tych procesów oparty jest tylko na energii miłości, a co za tym idzie jest całkowicie bezpieczny dla każdej ze stron.

Jeśli czujesz obecność jakiejś duszy w swoim domu lub obok siebie warto wtedy sprawdzić czy coś/ktoś się pod Ciebie nie podpiął pasożytując na Twojej energii. W tym celu również robię skan energetyczny, a w razie potrzeby odsyłam duszę do światła Stwórcy wszystkiego co jest, natomiast wszelkie podczepy energetyczne i implanty usuwam z Twojego ciała oczyszczając je, równoważąc i wypełniając bezpieczną energią bezwarunkowej miłości. Dodatkowo mogę też zabezpieczyć Twoją przestrzeń energetyczną przed niepożądanymi bytami. 

Sesje dla zwierzaków polegają przede wszystkim na pracy z energią bezwarunkowej miłości wchodząc w stan głębokich fal theta.

Podczas pracy przede wszystkim pomogę Ci dostrzec piękno w Tobie i w otaczającej Cię codzienności przy jednoczesnym wypełnieniu spokojem, miłością i poczuciem sprawczości. Reszta zadzieje się efektem kuli śniegu przy wsparciu sił Wszechświata, wystarczy się na nie otworzyć.

METODY

Soul Body Fusion – proces połączenia duszy z ciałem. Masz uczucie, że tu nie pasujesz, poczucie braku przynależności, swojego miejsca na Ziemi? Odczuwasz wewnętrzny niepokój, rozdrażnienie, rozbicie, przewlekle obniżony nastrój lub miewasz problemy ze snem? Potrzebujesz mocnego ugruntowania się tu i teraz. Właśnie to zapewnia SBF.

Totalna biologia – znana jako nowa medycyna germańska, psychobiologia koncepcja zgodnie, z którą źródłem wszystkich chorób, zmian biologicznych jest psychika ludzka, emocje, doświadczenia, dzieciństwo. Według jej założeń każda choroba, nawet każde znamię i jego lokalizacja, wszystko ma swój bio-logiczny sens, a poprzez jego zrozumienie, zaakceptowanie, a następnie przyjęcie w stosunku do niego neutralnego podejścia jest możliwość wyleczenia się z tych dolegliwości.

Theta Healing – poprzez połączenie z boskością (która nie ma nic wspólnego z żadną religią), energią bezwarunkowej miłości w falach Theta (występujących podczas bardzo głębokiej relaksacji, snu i/lub hipnozy) możemy:

  • manifestować,
  • uzdrawiać to z czym medycyna konwencjonalna sobie nie radzi,
  • odzyskiwać zagubione lub oddane fragmenty duszy (przydatne szczególnie wtedy, gdy niepotrzebnie lub za bardzo jesteśmy silnie przywiązani do danej osoby),
  • rozmawiać z duszami i odsyłać je do światła,
  • przyciągać bratnią duszę
  • otworzyć czakry aktywując kundalini
  • programować siebie poprzez pobranie poszczególnych schematów, np. uczuć, zachowań,
  • dokonać rozwodu energetycznego, gdy wciąż czujemy się „połączeni” z byłym partnerem
  • pracować ze zwierzętami (leczyć, oczyszczać ze złogów negatywnej energii)
  • kreować siebie, życie na jakim nam zależy.

Ho’oponopono – to kreowanie z miłości, za pośrednictwem której możesz zmienić dosłownie wszystko. Miłość jako najsilniejsza wibracja we wszechświecie, Ty jako element boskości (która nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią). Ceremonie Ho’oponopono mają wielką moc transformacji. Skłaniają do zrozumienia, wybaczenia, odpuszczenia i manifestowania. W Ho’oponopono możemy również otworzyć czakry, aktywując pranę, czyli pierwotną siłę życiową warunkującą witalność i szczęście.

Techniki ochronne – procesy mające na celu oczyszczenie ciała fizycznego klienta oraz wszystkich jego ciał subtelnych (m.in. aury) z rozmaitych pasożytów energetycznych, do których zaliczyć można uroki, klątwy, byty energetyczne, implanty energetyczne, również łamanie haków parapsychicznych. Odprowadzanie duszy do światła i oczyszczanie miejsc, przedmiotów, budynków z negatywnej energii (praktyki znane jako egzorcyzmy).

Litoterapia – energetyzująca i lecznicza moc kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Energetyczna siła kamieni wpływa na nasze otoczenie, zwierzęta, relacje, emocje, a także na nas samych i nasze zdrowie psycho-fizyczne.

Ponadto: praca z traumą, praca z wewnętrznym dzieckiem, radykalne wybaczanie, shaking, orgazm energetyczny.

O mnie

Jestem certyfikowanym praktykiem wielu terapii kwantowych: Theta Healing, Soul Body Fusion, litoterapia, techniki ochronne. W swojej praktyce wykorzystuję również wiedzę z zakresu nowej medycyny germańskiej (totalna biologia), Ho’oponopono oraz Dwupunktu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.