O mnie

Jestem terapeutką holistyczną i pomogę Tobie żyć lepiej!

Co to oznacza? W swojej pracy biorę pod uwagę Ciebie jako całość: energię, fizyczność, ale również psychikę. Ponieważ jesteś czymś więcej niż tylko ciałem i zlepkiem komórek.
Jestem certyfikowanym praktykiem wielu terapii kwantowych: Theta Healing, Soul Body Fusion, litoterapia, techniki ochronne. W swojej praktyce wykorzystuję również wiedzę z zakresu nowej medycyny germańskiej (totalna biologia, psychobiologia), hipnozy, Ho’oponopono, Dwupunktu, pracy z traumą, pracy z wewnętrznym dzieckiem, shaking oraz aktywacji kundalini.

Medycyna akademicka skupiona jest wokół eliminowania, wyciszania objawów. Ja koncentruję się na tym, aby uwolnić to wszystko, co je wywołuje i co do nich doprowadza.
Dlatego też wśród moich klientów mam wielu psychoterapeutów, lekarzy również z tytułami doktorskimi, którzy w tym alternatywnym podejściu szukają wytłumaczenia holistycznego i pomocy w połączeniu tych wszystkich „kropek” w jedną spójną całość.

Od prawie 8 lat następował u mnie stopniowy wzrost świadomości. W efekcie czego likwidowałam blokady w swoim życiu otwierając się tym samym na zupełnie nowe doświadczenia i doznania zarówno fizyczne, psychiczne, jak i parapsychiczne. Łączyłam kropki, które pojawiały się na przestrzeni mojego życia odkrywając siebie i doświadczając jeszcze więcej. W pewnym momencie, wszystko co się we mnie i dookoła mnie działo, jakich ludzi spotykałam na swojej drodze prowadziło do jednego: połącz to w całość i działaj z tym. Nie dałam rady się temu oprzeć. I obecnie pomagam zmieniać życie innych na lepsze.


W efekcie prowadzę terapie holistyczne traktując ciało, umysł i duszę jako całość, w której wszystko jest ze sobą pięknie powiązane. Ceniąc sobie swoją niezależność, jak również czas klientów sesje prowadzę głównie zdalnie, ponieważ dla energii nie ma granic. W swojej praktyce korzystam tylko z bezpiecznej energii bezwarunkowej miłości.

Twoje ciało wysyła Ci sygnały poprzez ból, dolegliwości, skaleczenia, choroby. Tak samo blokady w życiu, związkach, finansach. To wszystko jest ze sobą bardzo mocno powiązane i manifestuje się w Twojej codzienności, a nawet w życiu Twoich dzieci! Mając tego świadomość możemy wpływać na naszą rzeczywistość, stan psycho-fizyczny i po prostu żyć lepiej.

Na życie i zdrowie dziecka i nawet jego dorosłość wpływa tzw. Projekt/Cel. Jest to czas na 9 miesięcy przed poczęciem dziecka (co się działo wtedy w życiu rodziców, szczególnie mamy?), moment poczęcia (czy było planowane czy nie?), ciąża, poród oraz pierwszy rok życia. To szczególny czas, który bardzo mocno programuje nową istotę na całe jej życie zarówno pod względem zdrowia, jak również relacji, finansów i życia w ogóle. Również sporą rolę odgrywa tu przekaz trans generacyjny, czyli co się działo w rodzie. Ja jestem w stanie ze swoją wiedzą i doświadczeniem połączyć te punkty i pomóc Ci uwolnić blokujące Ciebie schematy.

Jeśli chcesz być na bieżąco lub zadać jakieś pytanie zapraszam na swój INSTAGRAM .