Proces

Dzięki mnogości rozmaitych technik z których korzystam jestem w stanie do każdej osoby, która się do mnie zgłasza dostosować najlepsze z nich polegając na swojej wiedzy, intuicji i informacji, które odbieram z pola morficznego.

JAK WYGLĄDA SPOTKANIE

Każdą sesję dostosowuję indywidualnie do Twoich aktualnych potrzeb. Na początku po wysłuchaniu Cię z reguły robię skan Twoich ciał, podczas którego sprawdzam gdzie są zlokalizowane blokady, zabrudzenia energetyczne, ewentualne implanty i podczepy. Usuwam wszelkie negatywne skutki promieniowania, oczyszczam ciało fizyczne i ciała energetyczne. Zamykam aurę, uziemiam, wprowadzam równowagę energetyczną oraz równoważę poziom hormonów serotoniny, noradrenaliny i pozostałych. Następnie praca opiera się na usuwaniu konkretnych programów z podświadomości będąc na falach theta i zastępowaniu ich programami pożądanymi, w tym celu korzystam z metod pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy z traumą. Mogę wtedy również przeprowadzić Ci sesję shaking’u w celu uwolnienia traum zlokalizowanych głęboko w Twoim ciele (przynosi to głęboką ulgę ciału fizycznemu), poprowadzić Cię przez proces tzw. pieśni serca, czy towarzyszyć Ci w spotkaniu z Twoim wewnętrznym dzieckiem. Jeśli na poziomie energetycznym będziesz gotowa/gotowy mogę pomóc Ci wejść w proces aktywacji kundalini, tzw. orgazm energetyczny, polegający na otworzeniu i zrównoważeniu wszystkich czakr, a następnie przeprowadzeniu przez nie potężnej masy energii, którą Twoje ciało skumuluje dla siebie. Uświadomię Ci również skąd wzięła się Twoja ewentualna choroba, dolegliwość, problem, a także pomogę Ci zrozumieć dlaczego dotknęła akurat Ciebie w konkretnym miejscu i momencie i co dzięki temu zyskujesz. Dam Ci także narzędzia do pracy z własnym dzieckiem. Wszystko to korzystając z bezmiaru energii bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego co jest. 

Przywołanie Twojej bratniej duszy, rozmowa z wybraną duszą lub aniołem również jest możliwa podczas sesji.

Jeśli czujesz obecność jakiejś duszy w swoim domu lub obok siebie warto wtedy sprawdzić czy ktoś się pod Ciebie nie podpiął. W tym celu również robię skan energetyczny, a w razie potrzeby odsyłam duszę do światła Stwórcy wszystkiego co jest, a wszelkie podczepy energetyczne i implanty usuwam z Twojego ciała oczyszczając je, równoważąc i wypełniając bezpieczną energią bezwarunkowej miłości. Dodatkowo mogę też zabezpieczyć Twoją przestrzeń energetyczną przed niepożądanymi bytami. 

Sesje dla zwierzaków polegają przede wszystkim na pracy z energią bezwarunkowej miłości wchodząc w stan fal theta.

Przede wszystkim pomogę Ci dostrzec piękno w Tobie i w otaczającej Cię codzienności przy jednoczesnym wypełnieniu spokojem, miłością i poczuciem sprawczości.