O mnie

Jestem certyfikowanym praktykiem wielu terapii kwantowych: Theta Healing, Soul Body Fusion, litoterapia, techniki ochronne. W swojej praktyce wykorzystuję również wiedzę z zakresu nowej medycyny germańskiej (totalna biologia, psychobiologia), Ho’oponopono, Dwupunktu, pracy z traumą, pracy z wewnętrznym dzieckiem, shaking oraz aktywacji kundalini.


Od prawie 8 lat następował u mnie stopniowy wzrost świadomości. W efekcie czego likwidowałam blokady w swoim życiu otwierając się tym samym na zupełnie nowe doświadczenia i doznania zarówno fizyczne, psychiczne, jak i parapsychiczne. Łączyłam kropki, które pojawiały się na przestrzeni mojego życia odkrywając siebie i doświadczając jeszcze więcej (m.in. OOBE). W pewnym momencie, wszystko co się we mnie i dookoła mnie działo, jakich ludzi spotykałam na swojej drodze prowadziło do jednego: połącz to w całość i działaj z tym. Nie dałam rady się temu oprzeć.


W efekcie prowadzę terapie holistyczne traktując ciało, umysł i duszę jako całość, w której wszystko jest ze sobą pięknie powiązane. Ceniąc sobie swoją niezależność, jak również czas klientów sesje prowadzę głównie zdalnie, ponieważ dla energii nie ma granic. W swojej praktyce korzystam tylko z bezpiecznej energii bezwarunkowej miłości.